Onze 10 Winkels

Adressen en Contactgegevens

  • Elektro + Keukens  Oostende

    Elektro + Keukens Oostende

    Dr. Ed. Moreauxlaan 7
    8400 Oostende

    Telefoon: Elektro 059/514600
    Fax: 059/51 46 01
    E-mail: oostende.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.00 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

    Keukens: 059/43 70 43
  • Elektro Loeters  Ledeberg

    Elektro Loeters Ledeberg

    Brusselsesteenweg 444
    9050 Ledeberg

    Telefoon: 09/230 98 54
    Fax: 09/230 98 55
    E-mail: ledeberg.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - vrijdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    zaterdag:
    9.30-18.00u
    zondag gesloten

  • Elektro Loeters :     Gits  (baan Torhout - Roeselare)

    Elektro Loeters : Gits (baan Torhout - Roeselare)

    Bruggesteenweg 157A
    8800 Gits - (baan Torhout - Roeselare)

    Telefoon: 051/24 52 20
    Fax: 051/24 52 26
    E-mail: gits.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters Berchem

    Elektro Loeters Berchem

    Borsbeeksebrug 1
    2600 Berchem

    Telefoon: 03/230 02 05
    Fax: 03/230 02 06
    E-mail: berchem.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters Brugge

    Elektro Loeters Brugge

    Blankenbergsesteenweg 43
    8000 Brugge

    Telefoon: 050/31 58 60
    Fax: 050/31 58 61
    E-mail: brugge.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters Deurne

    Elektro Loeters Deurne

    Bisschoppenhoflaan 239
    2100 Deurne

    Telefoon: 03/ 326 51 00
    Fax: 03/ 326 52 00
    E-mail: deurne.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    dinsdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters Gent Centrum

    Elektro Loeters Gent Centrum

    Nieuwewandeling 127
    9000 Gent

    Telefoon: 09/223 05 30
    Fax: 09/223 05 31
    E-mail: gent.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    09.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters St Niklaas

    Elektro Loeters St Niklaas

    Prins Boudewijnlaan 71-75
    9100 Sint Niklaas

    Telefoon: 03/776 80 80
    Fax: 03/776 00 81
    E-mail: niklaas.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - zaterdag:
    9.30-12.30 u / 13.30-18.00 u

    donderdag en zondag gesloten

  • Elektro Loeters Wevelgem

    Elektro Loeters Wevelgem

    Kortrijkstraat 374
    8560 Wevelgem

    Telefoon: 056/42 01 07
    Fax: 056/41 01 08
    E-mail: wevelgem.elektro@loeters.be

    Openingsuren

    maandag - vrijdag:
    10.00-12.30 u / 13.30-18.30 u

    zaterdag:
    09.30-18.00 u

    zondag gesloten

  • Stockplaats

    Stockplaats

    Ruim assortiment aan toestellen
    0 Vind een winkel in uw buurt!

    Telefoon: 059 33 16 25
    E-mail: internet@loeters.be

Op de Kaart